תוכנת נשר לניהול מוסך ומלאי

תוכנת נשר היא תוכנה לניהול מוסך. התוכנה מנהלת את כל התהליכים ,שקשורים לתפעול מוסך וניהול עסק. תוכנת נשר לניהול מוסך היא התוכנה הנפוצה ביותר בשוק המוסכים בישראל (1500 התקנות ואלפי משתמשים). נשר תופסת מקום מכובד זה ,כי היא מתאימה לצרכים משתנים של מוסכים.

הבחירה של יבואני הרכב בישראל

תוכנת נשר לניהול מוסך נבחרה ע"י יבואני רכב רבים למחשוב מוסכי רשת היבואן, ביניהם יבואני רכב כמו: UMI יוניברסל מוטורס ישראל (יבואנית שברולט, קאדילק , איסוזו), שרודר (יבואנית פיזו' וסיטרואן), סמלת (יבואנית פיאט) , יפנאוטו (יבואנית סובארו) , טלקאר (יבואנית דייהטסו וקאיה), המזרח (יבואני לנדרובר ורובר) , מכשירי תנועה (יבואן סוזוקי וקרייזלר ) , רשת מטרו יבואני אופנועים.

במרביתם של מוסכי היבואן פיתחה תבל תוכנה קישור בין תוכנת נשר במוסכי היבואן למחשב המרכזי של היבואן, קישור זה מאפשר למוסך וליבואן עבודה יעילה בכל הקשור בתביעות אחריות, עדכון מחירי חלפים והזמנתם וצפייה בהיסטוריה של רכב.

תוכנה קלה ופשוטה לתפעול

המשתמשים הרבים בתוכנת נשר לניהול מוסך מאמצים אותה ,כי היא פשוטה ואמינה בתפעול היומיומי.

בנשר לניהול מוסך אפשר לעצב עיצוב ראשוני מהיר ע"פ דרישות המשתמש ,בכך נחסכים למשתמש הקשות מיותרות והתפעול מהיר ונוח.

כדי שהמשתמש יוכל לבצע פעולות מהירות מכל מקום בתוכנה, תוכנת נשר לניהול מוסך מאפשרת גישה באמצעות מקשים "חמים" או כפתורים במסך הראשי לרוב הפעולות הנעשות בתוכנה.

כרטיס העבודה הוא "לב המערכת" בתפעול היומיומי.זהו המסך הפעיל ביותר למשתמש במוסך. ולכן ממסך זה אפשר לבצע כמעט כל פעולה יומיומית הכרחית ,כמו הקמת לקוח , הקמת רכב ,הוספת סוג רכב או דגם רכב ,צפיה בהיסטוריה של הרכב ,צפיה בכרטיס הנה"ח של הלקוח ,הדפסת העתק של חשבונית ועוד...

תוכנת נשר מורכבת ממספר מודולים

נשר בסיסי הכולל: הזמנת תור לטיפול, ניהול יומן מוסך , כרטיסי עבודה, ניפוק עבודות/חלפים לכרטיסי עבודה , ניהול שעתונים לפי סוג ודגם, ניהול מחלקות, היסטוריה לרכב, היסטוריה לפריט , מכירות דלפק, הזמנת עבודת חוץ ומעקב עליהן, שימוש בקיטים לעבודות וחלפים , ניהול קופה ותזרים מזומנים, הפקדות , חשבוניות, קבלות, זיכויים… , ניהול חייבים , ניהול הוצאות וזכאים, ניהול הצעות מחיר, מכתב להזמנת רכב לטיפול / רישוי, מכתב לחייבים ניהול מלאי , ניהול מחירונים של יבואני רכב, ספירת מלאי, החלפת מספר פריט, תיקון מלאי,

לפרטים נוספים פנה לנציג המכירות

אסף יאיר אזולאי

טלפון: 050-2513573
אימייל: asaf@tevelsoft.co.il

צור קשר עם תבל

 • facebook
 • e-mail
 • form

אפליקצית נשר לסמארטפון

מאפשר פתיחת כרטיס עבודה וצילום תמונות לכרטיס , הצגת נתוני מכירות יומיים , הצגת מצב כרטיסים פתוחים , הצגת מצב קופה , פירוט כרטיסים פתוחים כולל עבודות וחלקים , צפייה בנתוני מכירות של ימים קודמים , איתור כרטיס פתוח לרכב לפי מספר רישוי.

התחברות לאפליקציה: www.tevelsoft.co.il/nes

 

מודולים נוספים

 • מודול כרטיסי אשראי (אשראית)Open or Close

  חיבור העסק לשרותי בנק אוטומטיים לחיוב לקוחות בכרטיסי אשראי המודול מאפשר קליטת כרטיסי אשראי דרך התוכנה, בדיקת הכרטיסים, הפקדה ממוחשבת ישירות לחשבון הבנק , הפקת שובר כרטיס אשראי דרך התוכנה. ** למעשה עושה את פעולת מכשיר הנורית/כספית, חוסך זמן הקלדה ויותר זול מנורית/כספית. מחייב רכישת קורא כרטיסים מגנטי המודול מחייב מודם או חיבור לאינטרנט.

 • מודול ברקוד לפריטיםOpen or Close

  הדפסה וקריאת ברקוד של פריטים בהכנסה ובהוצאה מהמחסן בעזרת מודול זה ניתן להפיק מדבקות נושאות ברקוד בעת קליטת חלפים מספק, התוכנה תפיק מדבקות לפי מספר הפריטים שהוכנסו למלאי. בכל מקום בתוכנה ניתן לקרוא/להנפיק פריט באמצעות קורא ברקוד . מודול זה מחייב קניית מדפסת מתאימה וקורא ברקוד . מודול זה חוסך זמן רב בעבודה

 • מודול הדפסת שיקיםOpen or Close

  מאפשר הפקת שיקים ממוחשבים לספקים לפי רשימת החייבים שהוקלדה למחשב. התוכנה מאפשרת פיצול התשלום למספר צקים וכן קביעת תאריכי הפרעון לפי החלטת המשתמש. מודול זה מחייב שימוש בנייר צקים לפי הנחיית תבל.

 • מודול הזמנות חלפים מספקיםOpen or Close

  יצירת הזמנה לפי מידע קודם , הפיכת הזמנה לחשבונית ספק מאפשר ביצוע הזמנת חלפים מודפסת לספקים , מעקב אחר הזמנות פתוחות, הפיכת הזמנה לחשבונית ספק מבלי צורך להקליד שוב את הפריטים.

 • מודול ניהול מסמכיםOpen or Close

  ניהול מסמכים לרכב או לכרטיס עבודה , שימושי לתאונות מודול זה מותאם במיוחד לעוסקים בפחחות , ומאפשר שמירת מסמכים הקשורים לכרטיס עבודה במחשב, שליפה והגעה אליהם בצורה מהירה. מסמכי דוגמה יהיו תמונות או מסמכים סרוקים.

 • מודול שעון נוכחות לניהול עובדיםOpen or Close

  רישום כניסה ויציאה של עובדים הפקת דוח סיכום שעות עבודה חודשיות של כל עובד ועובד

 • מודול הדפסת מדבקות לכרטיסי עבודהOpen or Close

  הפקת מדבקה לכרטיס עבודה במקום או בנוסף להדפסת כרטיס עבודה על המדבקה מופעים פרטים כמו בראש כרטיס העבודה, אופציה זו חוסכת זמן הדפסה של כרטיס עבודה ומאפשרת עבודה עם כרטיס קשיח שעליו מדביקים את המדבקה ניתן להשתמש במדפסת סיכות ישנה לצורך זה.

 • מודול שליחת SMSOpen or Close

  מאפשר שליחת SMS מתוך תוכנת נשר לסלולרי של הלקוח. ניתן לשלוח הודעות שונות לדוגמה : מתוך כרטיס העבודה, כדי להודיע ללקוח שהרכב מוכן , ברכות לימי הולדת. תראה על מועד מבחן הרישוי או על טיפול צפוי. מודול זה מחייב חיבור קבוע לאינטרנט. החיוב הינו עפי כמות ההודעות הנשלחות.

 • רישום חלקים משומשים , יומן מסחר לפי דרישות יח' אתגרOpen or Close

  יומן מסחר לפי דרישות משרד התחבורה ויחידת אתגר. המודול החדש מאפשר :
  • רישום פרוק/הרכבה של חלק משומש
  • רישום קניה/מכירה של חלק משומש
  • הדפסת יומן (פרוק/הרכבה , מכירה/קניה) לפי הנחיות יחידת אתגר.
  • הדפסת מדבקה לפריט (מותאם למדפסת DATAMAX )

 • מודול ניהול שיחות/משימות עם לקוחותOpen or Close

  מודול ניהול שיחות/משימות , מאפשר תיעוד השיחות מול לקוחות/ספקים/אחרים וכן יצירת משימות לכל משתמש עובד במוסך. ניתן להפעיל תיעוד פעילויות מתוך מסך כרטיס עבודה – לחצן ימני או מתוך טבלת לקוחות או מתוך מסך פעילויות מתוך פעולות שוטפות. מסך זה מתעד כל פעילות שיחה שנעשו וכן מסך למשימות עתידיות ולתזכורות. לכל פעילות מספר שדות : סטטוס : הפעילות יכולה להרשם כפתוחה ,בטיפול או סגורה, משתמש : למי מיועדת המשימה/הפעיות לביצוע , משתמש א יכול להעביר משימה למשתמש ב'. תאריך יעד: התאריך שבו תכנס המשימה/פעילות לתא המשימות של המשתמש. תאור הפעילות : מה הפעילות/משימה שיש לבצע. איש קשר : מי האיש שאיתו יש לדבר. תאריך יצירת הפעילות נרשם אוטומטית.

 • מודול קישור למרמOpen or Close

  חוסך זמן, מאפשר :
  1. שליפת שמאות מתוך שמאית לכרטיס העבודה מבלי צורך להקליד עבודות וחלקים פעם נוספת.
  2. שליפת פריטים שנאספו במרמ MULTICAT לתוך כרטיס העבודה
  3. שידור התביעות לחברת הביטוח
  4. בדיקת מחירי פריטים מקוריים ותחליפיים למקט מסוים , השאילתה תודיע תאריך עדכון מחירון ,שם ספק, מקט תחליפי , תאור מקט תחליפי ומחיר. מודול זה מחייב חיבור קבוע לאינטרנט. וחיבור למרמ.

 • מודול ניהול צד ג'Open or Close

  מאפשר ניהול כל הנתונים הקשורים בניהול תביעה צד ג' המודול מטפל בנושאים הבאים:
  1. פתיחת כרטיס עבודה
  2. הקשת נתוני צד ג
  3. הפקת טופס תביעה
  4. הודעה על תאונה – טופס אי תביעה
  5. מעקב שוטף כולל תיעוד שיחות עם חברת ביטוח/מבוטח/סוכן ושינוי סטטוס תביעה למעקב
  6. שליחת מסמכים
  7. דוח תביעות צד ג'
  8. טבלת תביעות
  • הודעה על תאונה – טופס אי תביעה כמו כן ניתן להגיש טופס אי תביעה אשר לוקח את פרטי הנזק מהפרטים שמולאו ב"פרטי צד ג".

 • מודול אובליגו ללקוחOpen or Close

  מאפשר לראות את החוב הפתוח של הלקוח כולל שקים שעדיין לא נפרעו , ונותן התראה אם מנסים להפיק חן ללקוח שעברת את סכום האובליגו

 • מודול רכב חלופיOpen or Close

  מאפשר מעקב אחר הנוסעים ברכב חילופי לבקרה על דוחות תנועה וחניה :
  1. דיווח על רכב חלופי והחזרתו
  2. איתור רכב / לקוח
  3. פי מס' רכב / שם לקוח / תאריך
  4. דו'ח על שימוש ברכב חלופי

 • מודול ניהול שעות מושקעות מול שעות מכורותOpen or Close

  מאפשר בקרה על 3 תחומים:
  1. CLOCKING
  2. ניהול שעות עובדים- בקרה על שעות מושקעות
  3. בדיקת ריווחיות /יעילות של עובדים
  המודול מאפשר הפקת דוחות:
  בחתך עובד – יעילות
  1) הקשת שעות מושקעות
  2) דו'ח שעות מושקעות לכרטיס
  3) דו'ח שעות מושקעות לעובד
  4) ריכוז שעות מושקעות ליום
  5) ריכוז שעות מושקעות לפי חודשים
  6) השוואת שעות מושקעות לשעות מכורות

 • מודול הזמנת חלקים ללקוחOpen or Close

  לצורך מעקב אחרי הזמנת חלקים ללקוח ניתן להשתמש במודול הזמנת לקוחות של תוכנת נשר.
  המודול מאפשר רישום של החלקים המוזמנים עבור רכב ספציפי, רישום הסכום ששולם ע"י הלקוח כמקדמה (אם שילם), וכן מעקב אחר מצב ההזמנה לפי סטטוס.

לקוחות נבחרים